Pizza Hut CH Karolinka
Pizza Hut CH Karolinka
 Wrocławska 154, Zaodrze, Opole
 77 474 34 79
Opis:

Staramy się uczynić z Pizza Hut restaurację wyjątkową, dlatego nasze wnętrza i nasze dania tworzymy starannie i ze smakiem.
Prawdziwym przebojem naszej kuchni są oczywiście pizze - codziennie świeże, wyrabiane ręcznie z najlepszej polskiej mąki. Specjalnością Pizzy Hut jest grube, puszyste ciasto Pan, choć dla miłośników klasyki mamy oczywiście cienkie i chrupiące ciasto Classica. Wszystkie pizze podajemy gorące, wprost z pieca do Twojego stolika.
W naszej ofercie znajdziesz pyszne pizze mięsne, wegetariańskie i serowe, a także... sezonowe, z mnóstwem dodatków, które możesz także samodzielnie dobierać. Chyba, że wolisz zaufać naszym mistrzom kuchni... Ci, którzy spróbowali, twierdzą że naprawdę warto!
W naszym włoskim menu nie może zabraknąć oczywiście makaronów czyli pasta. Mamy do wyboru trzy rodzaje makaronu (penne, tagliatelle i spaghetti), które możesz łączyć z dowolnym sosem (czerwonym lub białym, z mięsem, grzybami, łososiem lub szpinakiem) i stworzyć własną kulinarną kompozycję! Uruchom fantazję i delektuj się ulubionymi smakami - tylko od Ciebie zależy, co dobrego zjesz następnym razem...

Opis powierzchni:

Tworząc nowe wnętrza Pizza Hut położyliśmy nacisk na funkcjonalność miejsca. Stworzyliśmy wyznaczone strefy – zarówno dla osób chcących usiąść w intymnym zaciszu sali, rozbawionych grup przyjaciół, jak i tych, którzy w biegu między kolejnymi spotkaniami chcą coś naprędce przekąsić.
Wybierając kolory i materiały czerpaliśmy inspirację z natury, która jest gwarancją ciepłej atmosfery i ponadczasowego uroku. Takie materiały, jak ręcznie wypalana cegła, wysokiej jakości okleina, czy kafle o naturalnej kamiennej barwie budują wrażenie przyjemnego i niemalże domowego wnętrza.
Naszych Gości chcielibyśmy zaskakiwać takimi elementami dekoracyjnymi jak meble czy lampy (należą one do tych części dekoracji wnętrz, które zarówno w domu, jak i restauracji najłatwiej można wymienić).

Informator:
 PANEL MIEJSCA
 OPCJE
 Powiadom znajomego
Twoje imię i nazwisko:
Adres znajomego: